ایرانیان ساکن ترکیه در کایسری

اگر نمی توانید یا بلد نیستید که درخواست خود را بصورت الکترونیکی انجام دهید، می توانید برگه درخواست خود همراه با مدارک پیوست آن را به نزدیکترین کنسولگری فنلاند ببرید. شخص مقیم سوئد موظف به پر کردن پرسشنامه ای مربوط به شخص درخواست کننده خواهد بود. این قبیل ویزا مخصوص اتریش است که حداکثر برای ۶ ماه اقامت در اتریش صادر می گردد.

افرادی که به طور منطقی انتظار نمیرود که چنین مهارت زبانی را بر اساس شرایط سلامت جسمی و روانی خود ارائه دهند؛ در چنین مواردی، شخص باید یک گزارش پزشکی صادر شده توسط یک افسر بهداشت عمومی یا پزشک مورد تایید تعیین شده توسط نمایندگی کنسولگری اتریش ارائه کند.

Title Loaded From File
هر ساله افراد زیادی تمایل دارند برای تحصیل, کار و زندگی وارد کشور اتریش شوند. در زمینه نقاشی آثاری از ال گرکو،خوسپه دی ریبرا و فرانسیسکو دی زورابان که مربوط به دوران طلایی می‌باشند یافت شده‌اند. در طی تمام این مدت، شخص و خانواده اش میتوانند به طور رایگان در دانشگاه ها و مدارس تحصیل کرده و همچنین بدون هیچ محدودیتی به دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید.

علاوه بر آن، براساس قانون Active Social Policy Act (lov om aktiv socialpolitik) شما نباید هیچ کمک دولتی در زمان اقامت خود از دولت دانمارک دریافت نمائید. من اخیرا اقامت گرین کارد دانمارک ۲۰۱۶ را دریافت نمودم. اول از همه باید از یک دانشگاه، کالج یا مرکز آموزشی معتبر پذیرش داشته باشید.

مهاجرت به نیوزیلند از طریق برنامه نیروی متخصص یکی از بهترین روش های مهاجرتی این کشور میباشد. ۱۶. تهران پرداخت مسئولیتی در قبال نیاز به ارائه اطلاعات جانبی از قبیل قبض تلفن، اسکن پاسپورت یا دیگر اطلاعات پرداخت کننده و مدارک تایید هویت یا آدرس بر عهده ندارد و این اطلاعات و اطلاعاتی مشابه را در اختیار من یا فرد یا سازمان دیگری قرار نخواهد داد.

مختصری در مورد ما: دفتر حقوقی دکتر امیرشاهی و همکاران حوالی سال ۱۳۸۰ توسط دکتر سیّد حسن امیرشاهی، وکیل رسمی دادگستری تاسیس گردید و از همان سال در امور مربوط به ارائه خدمات حقوقی و ترجمه رسمی مدارک فعالیّت می­کند. تحصیلات در مقطع فوق لیسانس در کشور اتریش بصورت رایگان ( و فقط با پرداخت ۷۲۰ یورو در هر ترم )صورت میگیرد.

اتریش، نیز از این قاعده مستثنی نیست و در صورت اثبات رابطه نامزدی و قصد جدی برای ازدواج با تبعه ی اتریش، اعم از زن و مرد، امکان صدور ویزای نامزدی، و در صورت و قوع عقد ازدواج، تحت شرایط خاصی که در مقاله مخصوص به ازدواج در اتریش، درباره قوانین آن بحث خواهد شد، ویزای الحاق به خانواده، برای متقاضی خارجی، صادر می شود.در صورتی که زندگی مشترک زوجین، اثبات شود، امکان اخذ اقامت دائم اروپا و اخذ پاسپورت کشور اتریش نیز، وجود دارد.

این بحران تنها در دانمارک وجود ندارد، بلکه در دیگر کشورهای اروپای شمالی نیز، بحران بچه بازی و ازدواج با کودکان وجود دارد. اگر برای این ویزا دوباره اپلای می‌کنید لازم است که این مورد را دوباره اثبات کنید. فرم ثبت اقامت را از وب سایت اداره مهاجرت پرینت کرده و آن را از قبل تکمیل کنید.

در این شرایط داشتن یک شغل مناسب میتواند شما را در راستای رسیدن به زندگی ای مطلوب تر یاری کند.لذا قبل از مهاجرت به استرالیا باید بررسی کنید که آیا شغل شما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا میباشد یا خیر در غیر این صورت اقدام به مهاجرت باعث تنزل سطح کیفی زندگی کنونی شما خواهد بود.

Title Loaded From File